O Sativě SA

O Sativě

 

Sativa byla založena v roce 1997 v okolí Molaoi v prefektuře Lakonie jako firma zpracovávající zemědělské produkty a hlavním produktem stolními olivami, které se stali jádrem společnosti.

Společnost jsme založili motivováni naší láskou k olivové civilizaci a hluboce zakořeněné víře, že zdravý vztah člověka se zemí, přírodou a jejími produkty vede k lepší kvalitě života. Vybrali jsme si region plný olivových hájů, kde je především kultivována odrůda Kalamata. A tak pracujeme uvnitř našeho přírodního prostředí a kultivujeme jiný vztah k naší zemi.

Náš hlavní záměr je kultivovat věrohodné vztahy a dlouhodobá partnerství s našimi zákazníky. Tyto vztahy vedly k tomu, že se Sativa stala jedním z nejspolehlivějších dodavatelů středním a velkým společnostem v oblasti potravin.

Sativa se specializuje na Kalamata olivy ale také širší rozsah řeckých odrůd oliv. Pracujeme na myšlenkách, které odliší naše produkty a poskytnou konkurenční výhodu našim zákazníkům.

 

V Sativě také kultivujeme hodnoty a principy, které garantují úspěch našich produktů:

  • Vybíráme pouze olivy, které vyrostly v perfektních podmínkách z hlediska půdy a podnebí, což jim dodává unikátní chuť, aroma a texturu.
  • Konzistentně dbáme o potřeby našich zákazníku před i po nákupu.
  • Vytváříme tu správnou infrastrukturu, abychom zajistili neustálou podporu pro naše zákazníky a racionální rozvoj naší společnosti.
  • Pomáháme šířit kvalitu řeckých oliv po celém světe.

Všechny naše produkty jsou nyní nabízené v novém vzhledu a balení, které absolutně reflektuje naší filozofii olivové civilizace a dodávají jim ještě více atraktivity pro zákazníky.