O Sativě SA

O Sativě

 

Sativa byla založena v roce 1997 v okolí Molaoi v prefektuře Lakonie jako firma zpracovávající zemědělské produkty a hlavním produktem stolními olivami, které se stali jádrem společnosti.

Společnost jsme založili motivováni naší láskou k olivové civilizaci a hluboce zakořeněné víře, že zdravý vztah člověka se zemí, přírodou a jejími produkty vede k lepší kvalitě života. Vybrali jsme si region plný olivových hájů, kde je především kultivována odrůda Kalamata. A tak pracujeme uvnitř našeho přírodního prostředí a kultivujeme jiný vztah k naší zemi.

Náš hlavní záměr je kultivovat věrohodné vztahy a dlouhodobá partnerství s našimi zákazníky. Tyto vztahy vedly k tomu, že se Sativa stala jedním z nejspolehlivějších dodavatelů středním a velkým společnostem v oblasti potravin.

Sativa se specializuje na Kalamata olivy ale také širší rozsah řeckých odrůd oliv. Pracujeme na myšlenkách, které odliší naše produkty a poskytnou konkurenční výhodu našim zákazníkům.

 

V Sativě také kultivujeme hodnoty a principy, které garantují úspěch našich produktů:

  • Vybíráme pouze olivy, které vyrostly v perfektních podmínkách z hlediska půdy a podnebí, což jim dodává unikátní chuť, aroma a texturu.
  • Konzistentně dbáme o potřeby našich zákazníku před i po nákupu.
  • Vytváříme tu správnou infrastrukturu, abychom zajistili neustálou podporu pro naše zákazníky a racionální rozvoj naší společnosti.
  • Pomáháme šířit kvalitu řeckých oliv po celém světe.

Všechny naše produkty jsou nyní nabízené v novém vzhledu a balení, které absolutně reflektuje naší filozofii olivové civilizace a dodávají jim ještě více atraktivity pro zákazníky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení